Jydepejsen

Jydepejsen Troja 46

Czytaj dalej... Jydepejsen Troja 46

Jydepejsen Troja 46 to  piec opalany drewnem o przepięknym, klasycznym wyglądzie. Doskonale wkomponuje się do do większości domów ogrzewając dużą powierzchnię przez długi czas. Urządzenie wyposażone jest w fiński steatyt, którego każdy element został perfekcyjnie dopasowany do pieca.

Jydepejsen Troja 45

Czytaj dalej... Jydepejsen Troja 45

Jydepejsen Troja 45 to przepiękny klasyczny piec opalany drewnem. Doskonale nadaje się do większości domów dostarczając ciepło przez długi okres, jednocześnie wspaniale się prezentując. Urządzenie zostało obłożone fińskim steatytem, którego każdy element został idealnie dopasowany.

Jydepejsen Troja 44

Czytaj dalej... Jydepejsen Troja 44

Jydepejsen Troja 44 to piękny piec opalany drewnem o klasycznym wyglądzie. Doskonale sprawdzi się w większości domów zapewniając ciepło przez długi czas, jednocześnie ciesząc oko. Fiński steatyt, którego każdy element jest idealnie dopasowany do pieca, niezwykle efektywne rozprasza ciepło.

Jydepejsen Orion

Czytaj dalej... Jydepejsen Orion

Jydepejsen Orion jest dużym piecem opalanym drewnem, który z pewnością idealnie będzie pasował do każdego salonu. Ten klasyczny piec o rustykalnym wyglądzie będzie zachwycał swoim wyglądem jak i wydajnością przez długi lata.

Jydepejsen Sirius

Czytaj dalej... Jydepejsen Sirius

Jydepejsen Sirius jest dużym piecem opalanym drewnem o rustykalnym, klasycznym wyglądzie. Piec Sirius to nie tylko urządzenie grzewcze, ten model został wyposażony w specjalny system blokady przed dostępem dzieci, który pozostaje zawsze zimny. Dlatego też nie musimy się obawiać i postawić piec w dowolnym pomieszczeniu.

Jydepejsen Senza

Czytaj dalej... Jydepejsen Senza

Jydepejsen Senza jest piecem opalanym drewnem stworzonym z myślą o domach o niskich wymogach cieplnych, takich jak domów niskoenergetycznych, mniejszych pomieszczeń lub domków letniskowych. Cały przód i góra urządzenia została wykonana z żeliwa.

Jydepejsen Panorama 1500

Czytaj dalej... Jydepejsen Panorama 1500

Jydepejsen Panorama 1500 jest nowoczesnym, stylowym piecem opalany drewnem. Sześcienny wygląd z dużym kątem szyby daje unikalne doświadczenie wizji ognia z kilku stron. Wyraziste i smukłe linie z idealnie dopasowanymi, samoblokującymi się drzwiami nadają piecu elegancki wygląd.