Rika

Rika INDUO

Czytaj dalej... Rika INDUO

Rika Induo – podwójny system ogrzewania. Zapraszamy do błogiego ciepła i doskonałej wygody z nowym piecem RIKA typu COMBI. Cennym dodatkiem do współczesnego życia, która zawsze dostarcza przyjemne ciepło, bez względu czy chcesz ogrzewać pelletem czy drewnem.

Rika MIRO

Czytaj dalej... Rika MIRO

Rika Miro – Kompaktowe ciepło. Zastosowane technologie są jednymi z najnowszych, konstrukcja jest ponadczasowa i idealnie komponuje się nawet z indywidualnymi pomieszczeniami, jego powierzchnie są łatwe do czyszczenia i jego forma bardzo kompaktowa – model ten jest trudny do pobicia.

Rika KAPO

Czytaj dalej... Rika KAPO

Rika Kapo – Król stylu. Szczupły, wizualnie elastyczny i nieskomplikowany – to cechy szczególne  modelu Kapo. Z możliwością zmiany poszycia bocznego, można szybko i łatwo zmienić materiał lub kolor. Wszystkie powierzchnie są również wyjątkowo łatwe do czyszczenia.

Rika ROCO

Czytaj dalej... Rika ROCO

Rika Roco – Nowy perfekcja. Duże przesuwne drzwi szklane nadają piecu opalanym pelletem Rika Roco wyjątkowy wygląd i podkreślają funkcjonalny design, który zachwyca i z pewnością zwraca na siebie uwagę. Rika Roco to nie tylko fascynujący wygląd, mimo zaawansowanej technologii sama obsługa pieca jest niezwykle prosta.

Rika TOPO

Czytaj dalej... Rika TOPO

Rika Topo – Nowoczesny synonim wygody. Zaawansowana konstrukcja i  innowacyjne technologie spełniają wszelkie wymogi jakie można stawiać przed wygodnym piecem opalanym pelletem: ekran dotykowy, w pełni automatyczne usuwanie popiołu i duży pojemnik na pellet dają gwarancję wygody.

Rika REVO

Czytaj dalej... Rika REVO

Rika Revo – Przemyślana doskonałość techniczna. Rika REVO łączy w sobie prosty, minimalistyczny design, siłę naturalnego kamienia, z dużym koszem na pellet. Piec opalany pelletem Rika REVO – spokojny i zrównoważony.

Rika COMO

Czytaj dalej... Rika COMO

Rika Como – Cicha obecność. Rika COMO jest niezwykły na dwa sposoby. Z jednej strony, jest jednym z spokojnych pieców opalanych pelletem na rynku. Z drugiej strony, jego obudowa i różne opcje koloru pozwalają dostosować jego wygląd na wygląd, który pasuje do Ciebie idealnie.