Rika INDUO

induoRika Induo – podwójny system ogrzewania.

Zapraszamy do błogiego ciepła i doskonałej wygody z nowym piecem RIKA typu COMBI. Cennym dodatkiem do współczesnego życia, która zawsze dostarcza przyjemne ciepło, bez względu czy chcesz ogrzewać pelletem czy drewnem.

Rika INDUO – piec dwufunkcyjny

Piec Rika INDUO ma wiele do zaoferowania: drewno i pellet, wygodę i ekonomię, ciepło i komfort. Uniwersalny piec Rika INDUO jest piecem o zrównoważonym spalaniu z możliwością przełączania między ogrzewania z pelletu i ogrzewania z polan drewnianych. Czujnik automatycznie wykrywa, który opał został włożony i sam odpowiednio kontroluje dopływ powietrza za pomocą systemu Rikatronic³.

Innowacyjność i wygoda połączone w jednym piecu

Szczególnym atutem pieca opalanego dwoma rodzajami paliwa Rika INDUO jest jego przyjazny dla użytkownika układ sterowania za pomocą ekranu dotykowego z dużym interfejsem użytkownika. Jego prosta nawigacja menu jest łatwa w użyciu i pozwala na dostosowanie pieca do własnych wymagań. INDUO dostarcza przytulne ciepło i komfort zarówno w trybie spalania pelletu i drewnianych polan, bez zamieszania. Łączy w sobie zaawansowaną technologię osadu i urok kominka w jednym piecu. Dwufunkcyjny piec INDUO od austriackiego producenta Rika jest najbardziej innowacyjną technologią ogrzewania obecnie dostępną na całym świecie.