Hergom

Hergom Cares

Czytaj dalej... Hergom Cares

Hergom Cares to kolejna nowa, wyjątkowa propozycja kuchni wykonanej z emaliowanego żeliwa opalanej drewnem. Prosty, nowoczesny design podkreślony ozdobnymi i funkcjonalnymi chromowanymi detalami sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Kuchnia dostępna w uniwersalnym kolorze czarnym. Palenisko wyłożone wermikulitem zapewnia długotrwałe ciepło. Standardowa regulacja dopływu powietrza.

Hergom Eclecsys

Czytaj dalej... Hergom Eclecsys

Eclecsys to nowa propozycja kuchni opalanej drewnem od firmy Hergom. Model ten odbiega od standardowego stylu kuchni producenta, jest ukierunkowany na nowoczesność. Proste linie i minimalistyczne, chromowane detale sprawiają że urządzenie posiada ponadczasowy, nowoczesny wygląd. Hergom Eclecsys została wykonana z emaliowanego żeliwa.

Hergom Besaya

Czytaj dalej... Hergom Besaya

Kuchnia Hergom Besaya to kwintesencja stylu w twoim domu. Urządzenie posiada niebanalny wygląd podkreślony przez  ozdoby i funkcjonalne chromowane detale. Jak każda z kuchni firmy Hergom, Besaya wykonana została z emaliowanego żeliwa.  Mosiężne okucia nadają urządzeniu elegancji, oraz zapewniają wysoką niezawodność.

Hergom Deva 100 N

Czytaj dalej... Hergom Deva 100 N

Hergom Deva 100 N to kuchnia, która uwodzi swoimi pięknymi kształtami wykonanymi z żeliwa. Niepowtarzalny urok urządzenia uzyskano za pomocą porcelanowej emalii koloru czarnego podkreślony mosiężnymi lub chromowanymi wykończeniami. Deva 100 N jest największym modelem z swojej serii.

Hergom Deva 75 N

Czytaj dalej... Hergom Deva 75 N

Hergom Deva 75 N to uwodzicielska kuchnia na pierwszy rzut oka. Żeliwne kształty, pokryte porcelanową emalią koloru czarnego. Urządzenie może być wyposażone w mosiężne lub chromowane wykończenia. Omawiane urządzenie jest najmniejsze z pośród trzech dostępnych wymiarów: 75, 90 i 100.

Hergom Deva II 100

Czytaj dalej... Hergom Deva II 100

Hergom Deva II 100 to wyjątkowa kuchnia wykonana z perfekcyjnie odlanego żeliwa pokrytego emalią. Stylowy wygląd urządzenia podkreślony jest przez ramkę z blatem ze stali nierdzewnej. Wszechstronność montażu  gwarantuje górne i tylne wyjście spalin. Piekarnik wykonany jest z stali nierdzewnej z wyjmowanym grillem.

Hergom Deva II 75

Czytaj dalej... Hergom Deva II 75

Kuchnia wykonana z emaliowanego żeliwa Hergom Deva II 75 posiada niespotykane, minimalistyczne wymiary, jej szerokość to tylko 765 mm. Oryginalne przednie formy wykonane z żeliwa znacząco zwiększają estetyczny styl tej eleganckiej kuchni. Ramka z blatem ze stali nierdzewnej podkreśla linie urządzenia.