Ruegg

Ruegg 720

Czytaj dalej... Ruegg 720

Ruegg 720 jest produktem wzbogacającym ofertę klasy średniej. Prosta konstrukcja wkładu wyposażona została w techniczne rozwiązania będące znakiem firmowym producenta. Subtelność detali, oraz oryginalna forma potwierdzają wysoki poziom marki. Uniwersalna konstrukcja pozwoli projektantom na idealnie dopasowanie urządzenia do każdego wnętrza, niezależnie od użytego stylu. Wkład ma ponadczasowy, wciąż ceniony wśród

Ruegg Ellipse

Czytaj dalej... Ruegg Ellipse

Ruegg Ellipse jest łączącym w sobie nieosobliwy wdzięk i najnowsze zdobycze techniki wkładem z stajni firmy Ruegg. Ten niebanalny wkład doskonale komponuje się w pomieszczeniach o małej kubaturze. Kominek posiada specjalny design do kompozycji rogowych.

Ruegg Jade

Czytaj dalej... Ruegg Jade

Jednym z podstawowych potrzeb ludzkości jest ciepło, chcemy przebywać w środowisku przyjemnym i przyjaznym naszemu ciału. Firma Ruegg skonstruowała w nowej technologii kolejny model wkładu – Ruegg Jade, który z pewnością zapewni nam przyjemne ciepło. Wkład jest bardzo ciekawą propozycja dla szerokiego grona osób.

Ruegg Omega

Czytaj dalej... Ruegg Omega

Ruegg Omega to kolejny wkład z ogromym 180-stopniowym koncie wygięcia dużej panoramicznej szyby. Wkład to kolejny krok milowy w dziedzinie wystroju wnętrz, który z pewnością rozwinie możliwości wielu architektów. Ponadczasowy, nienachalny kształt doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnej zabudowie z stali i kamienia, jak i świetnie wygląda w tradycyjnej zabudowie.

Ruegg Orpheus

Czytaj dalej... Ruegg Orpheus

Ruegg Orpheus jest okazałych rozmiarów wkładem kominkowym o wyjątkowym wyglądzie. Doskonałą wizję ognia zapewnia przeogromna panoramiczna szyba, która również pozwali  ogniu rozświetlić pomieszczenie w którym znajduje się kominek. Masywny rozmiar wkładu  nie pozwoli umieścić kominka w dowolnym miejscu, ale jeśli posiadamy dużą powierzchnię, to Ruegg Orpheus jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

Ruegg PI Ccolo

Czytaj dalej... Ruegg PI Ccolo

Cieszący się szerokim uznaniem wśród architektów, dewelpoerów i przedewszystkim samych klientów model PI wydano w nowej wersji, by zaspokoić potrzeby rynku.  PI-Ccolo Classic i PI-Ccolo Compact są zmniejszonymi konstrukcjami, dzięki czemu lepiej pasują do małych pomieszczeń zachowując przestrzeń do naszej dyspozycji.

Ruegg PI

Czytaj dalej... Ruegg PI

W wkadzie Ruegg PI zastosowano trzy ogromne szyby oferujące wspaniałą wizję paleniska. Wkład występuje w dwóch wersjach – podłużnej PI Classic oraz poprzecznej PI Compact, obydwie konstrukcje są kwintesencją stylu. Wersja podłużna kominka idealnie zagospodaruje dużą przestrzeń, czy posłuży jako łącznik między pokojami.