Rika ROCO

roco-2Rika Roco – Nowy perfekcja.

Duże przesuwne drzwi szklane nadają piecu opalanym pelletem Rika Roco wyjątkowy wygląd i podkreślają funkcjonalny design, który zachwyca i z pewnością zwraca na siebie uwagę. Rika Roco to nie tylko fascynujący wygląd, mimo zaawansowanej technologii sama obsługa pieca jest niezwykle prosta. Na komfort obsługi z pewnością wpływa wyświetlacz dotykowy i bezprzewodowa kontrola RIKA WLAN, gdzie za pomocą smartfona lub tabletu możemy sterować urządzeniem z dowodnego miejsca, w tym z poza domu.

Piec opalany pelletem Rika ROCO – designerski piec na pellet z dużymi szklanymi drzwiami przesuwnymi

Duże szklane drzwi przesuwne zastosowane w tym piecu czynią z tego urządzenia grzewczego designerski mebel. Jego głębokość minimalna  to zaledwie 37 centymetrów, co po prostu podkreśla jej elegancję a zarazem pozwala ustawić piec w dowolnym miejscu. Szczupła sylwetka pieca kryje w sobie ogromy pojemnik na pellet o pojemności do 36 kg. Ten designerski piec opalany pelletem jest dostępny w obudowie z steatytu, piaskowca, lub białego kamienia utrzymującego ciepło.

W opcjonalnym „ROCO MultiAir” wersji, możliwe jest nawet, aby przekazać podgrzewany obieg powietrza za pomocą rury przyłączeniowej do innego pokoju, do ogrzania tego pomieszczenia, jak również.

Wymiary / Waga
Wysokość x Szerokość x Głębokość 1138 x 773 x 370 mm
Waga z okładziną z kamienia 220 kg
Średnica rury odprowadzenia spalin 100 mm
Wydajność
Moc znamionowa 9,00 kW
Minimalna moc cieplna 2,40 kW
Możliwości grzewcze 50 – 240
Pojemność zbiornika na pellet 36 kg
Zużycie Pelletu 0,60 – 2,20 kg/h
Wymiary montażowe
B: Wysokość osi otworu odprowadzenia spalin 22 cm
F: Odległość osi otworu odprowadzenia spalin od boku pieca 33 cm
G: Wysokość osi otworu doprowadzenia powietrza 34 cm
H: Odległość osi otworu doprowadzenia powietrza od boku pieca 28 cm